Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:00 – 19:00
Wtorek: 7:00 – 19:00
Środa: 7:00 – 19:00
Czwartek: 7:00 – 19:00
Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00

AUTO FORMA TYCHY Sp. z o.o.

O nas

Nasza firma działa już ponad 20 lat. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Stosuje wszystkie nowinki, które są dostępne na rynku motoryzacyjnym. Auto Forma Tychy wiedzie prym w naprawach i obsłudze po wypadkowej na Śląsku. Zawsze dbamy o to aby klient był zadowolony i nie musiał zajmować sprawami formalnymi związanymi z naprawą samochodu z polisy AC czy OC sprawcy. Wszystko to bierzemy na siebie.

Jak działamy?

W sytuacji, w której mieliśmy zdarzenie drogowe nie zawsze działamy racjonalnie. Nasza firma zajmie się Twoim samochodem od momentu zdarzenia, aż do czasu kiedy Twój samochód będzie naprawiony. Dla nas nie jest ważne w jakiej ubezpieczalni masz wykupioną polisę, obsługujemy wszystkie towarzystwa, a Ty otrzymasz od nas samochód zastępczy na cały okres naprawy. Twój samochód naprawimy stosując oryginalne części. Wszystkie sprawy formalne związane zostają po naszej stronie, Twoje zadanie to tylko podpisanie upoważnienia, abyś my mogli reprezentować Cie przed ubezpieczycielem.

Usuwanie wgnieceń

Specjalizujemy się w usuwaniu wgnieceń na karoseriach samochodów, likwidowaniu uszkodzeń po gradobiciu oraz naprawie lekkich stłuczek lub obtarć. Oferujemy także usuwanie wgnieceń na zbiornikach paliwa w motocyklach oraz plastikowych elementach nadwozi. Pofałdowania poszyć naprawiamy z kolei przy użyciu innowacyjnego systemu CARBON Carbody Technology Miracle System. W większości przypadków, renowacja odbywa się bez konieczności lakierowania.