U nas otrzymasz rabat w WYSOKOŚCI 5% na NASZE USŁUGI!!!

Pomoc Drogowa Łukasz Zaremba - Radzyń Podlaski

Pracujemy 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Niemiła przygoda na drodze może przytrafić się dosłownie każdemu, nawet najlepszemu i bardzo doświadczonemu kierowcy. To nie tylko wypadki samochodowe, ale i awarie pojazdów, które nierzadko mają miejsce daleko od większych miast i w porach, w których trudno liczyć na wsparcie okolicznych mieszkańców. Dalekie podróże samochodem nie muszą jednak zawsze wiązać się z ogromnym stresem i obawą przed tym, czy przypadkiem nam nie trafi się niespodziewane zdarzenie.

Przygotowaliśmy dla Państwa usługi, dzięki którym tanio, sprawnie i bezpiecznie będzie można poradzić sobie z tego typu problemami. Możemy odholować auto z dowolnego miejsca, zająć się transportem pojazdu uszkodzonego czy spróbować naprawy na miejscu zdarzenia, jeśli tylko będzie taka możliwość. Choć siedziba naszej pomocy drogowej mieści się w Lublinie, to nie będzie dla nas żadnym problemem dojechaniem do Klientów na terenie całego województwa. Szybko docieramy w każde miejsce, bezpiecznie transportujemy samochody i naprawdę tanio podejmujemy się najtrudniejszych nawet zleceń.

W ofercie mamy:

Pomoc Drogowa Łukasz Zaremba oferuje całodobowe holowanie pojazdów na lawecie. Na wyposażeniu mamy specjalistyczne pojazdy pomocy drogowej odpowiednio przystosowane do transportu zarówno aut osobowych, jak i mniejszych oraz większych samochodów dostawczych, a także motocykli czy różnego rodzaju maszyn rolniczych lub przemysłowych. W razie wypadku czy innego zdarzenia na drodze szybko przyjedziemy, a następnie sprawnie załadujemy uszkodzony lub powypadkowy samochód oraz odholujemy pojazd na lawecie do wybranego serwisu naprawczego.

Każdy klient może liczyć na szybką pomoc, która obejmuje najróżniejsze usługi. Możemy wśród nich wyróżnić takie możliwości, jak:

  • Obsługa powypadkowa
  • Pomoc merytoryczna i techniczna na miejscu wypadku (awarii)
  • Naprawy powypadkowe
  • Usługi wulkanizacyjne
  • Holowanie i transport